Varovanie Warning: I am not able to write to the images folder: C:\www\hometicket.drhorak.sk/images. Please check the attribute and make it writable.
Varovanie Warning: I am not able to write to the images folder: C:\www\hometicket.drhorak.sk/images/big. Please check the attribute and make it writable.
Varovanie Warning: I am not able to write to the images folder: C:\www\hometicket.drhorak.sk/images/small. Please check the attribute and make it writable.
 O nás

Už od roku 1991 sa na Medenej ulici v Bratislave pod nepriehľadnuteľným žltým nápisom nachádza vstup do jednej z prvých cédečkární na Slovensku - Dr. Horák. Toto meno nenosí majiteľ, ale prislúcha ako krycie meno účastníkovi protifašistického odboja Júliusovi Fučíkovi, podľa ktorého bola v minulosti Medená ulica pomenovaná.

Spočiatku boli v týchto priestoroch bývalej trafiky k ponuke okrem kaziet a CD aj tabak a noviny; tie - už vymenili vstupenky na hudobné akcie, festivaly.

Na koncerty v Bratislave, Viedni, Budapešti, Prahe ..

Sortiment CD a DVD dôsledne vyberanej hudby sa zameriava hlavne na štýl rocku, jazzu, folku, world music. Kladieme tiež veľký dôraz na slovenskú a českú hudbu, a hudbu malých nezávislých vydavateľstiev.

 

Tešíme sa na stretnutie na polceste k vašej obľúbenej hudbe!


unable to create pseudo-cron-timestamp file in the folder selected - please edit the file includes/pseudo_cron.php